Pożyczka pozabankowa z miesięczną ratą

Pożyczka na atrakcyjnych warunkach z comiesięczną ratą. Bez martwienia się o natychmiastową spłatę, stała wysokość raty uzależniona od kwoty zaciągniętej pożyczki. Pożyczka pozabankowa z miesięczną ratą- idealny pomysł dla osób nie chcących korzystać z pomocy banku.

Pożyczki pozabankowe raty miesięczne

Jak się okazuje, obecnie podobną ofertę proponują nam instytucje pozabankowe. Do tej pory standardem było, że cała pożyczona suma (najczęściej zresztą niezbyt duża) musiała być oddana po upływie wyznaczonego okresu- często jednego miesiąca. Teraz placówki pozabankowe postanowiły pójść krok dalej i pożyczyć od banków rozwiązanie, które jest dla Polaków najwygodniejsze- mianowicie rozłożyć pożyczkę na raty miesięczne. A to wszystko w trosce o wygodę i zadowolenie klienta!

Co miesiąc, a nie od razu

Dużo prościej jest zapłacić kilkadziesiąt złotych miesięcznie (oczywiście jest to kwota przykładowa) niż od razu zwrócić wszystkie pieniądze. Miesięczna rata pozwoli potencjalnemu klientowi na złapanie oddechu i uregulowanie wszystkich spraw, a jednocześnie zapewni mu komfort i zachęci do ponownego korzystania z usług firmy. Korzyści pojawiają się również po stronie usługodawcy- miesięczna rata jest zazwyczaj kwotą, którą każdy spłaci bez problemu, dzięki czemu instytucja nie musi martwić się, czy klient na pewno wpłaci pieniądze.

Od teraz już nie tylko w banku

Do tej pory klienci, którzy wybierali usługi banku, sugerowali się właśnie możliwością rozłożenia zaciągniętego kredytu na raty. W pozostałych aspektach woleli często oferty proponowane przez firmy pozabankowe, jednak ze względu na niemożność zwrócenia całej sumy już po miesiącu (tylko na przykład po dwóch, trzech) rezygnowali i- chcąc nie chcąc- zwracali się do banku. Od teraz już nie będzie takiej konieczności.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>