Pożyczka przez internet bez konta bankowego

Brak konta bankowego utrudniał Ci wzięcie pożyczki? Zapomnij o tym problemie i wybierz pożyczkę przez internet bez konieczności posiadania konta bankowego. Nowość na rynku finansowo-pożyczkowym. W 100% przez internet, bez stania w kolejkach. Nie musisz zakładać konta bankowego, wystarczy tylko dowód osobisty. Bez krępujących pytań i setek formalności. Wybierz szybką pożyczkę przez internet.

Nie każdy posiada konto bankowe

Jak wykazały najnowsze badania z roku 2014 aż 29% Polaków nie korzysta z konta bankowego. Do tej pory osoby te miały poważne problemy z otrzymaniem pożyczki. Na chwilę obecną jednak większość parabanków i firm pożyczkowych wprowadza do swojej oferty szybkie pożyczki przez internet także dla osób nie posiadających konta bankowego. Jest to związane z chęcią wejścia w nowe nisze rynku finansowego oraz rosnącą konkurencją o klienta.

Pożyczka szybka i wygodna

Pożyczanie pieniędzy przez internet gwarantuje nam szybkość oraz wygodę o którą ciężko w przypadku tradycyjnych pożyczek. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu w mniej niż pół godziny. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www wybranego parabanku. Najczęściej formularz taki składa się z kilkunastu punktów do wypełnienia. W tym celu nie będzie potrzebować jednak żadnych dokumentów poza dowodem osobistym.
Część parabanków oferuje również możliwość natychmiastowego założenia rachunku bankowego co pozwoli w przyszłości jeszcze bardziej usprawnić otrzymanie pożyczki.

Pożyczka internetowa skierowana jest dla wszystkich

Nie ma sprecyzowanej grupy społecznej do której kierowana jest pożyczka przez internet. Może otrzymać ją każdy pod warunkiem ukończenia 18 roku życia oraz posiadania ważnego dowodu osobistego. Przeszkodą na drodze otrzymania pożyczki nie będzie ani niska zdolność kredytowa ani nieprzejrzysta historia kredytowa. Tak więc nie musimy obawiać się odmowy ani obniżenia wysokości pożyczki ze strony parabanku.

Zależnie od wybranego przez nas okresu spłat rat oraz wysokości pożyczki możemy liczyć się z oprocentowaniem na poziomie 10-20% wartości pożyczki.

Pożyczka przez internet obwarowana jest takimi samymi regulacjami prawnymi jak tradycyjny kredyt, tak więc nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Nie spotkamy się również z ukrytymi kosztami lub kruczkami prawnymi.

0 0 vote
Article Rating
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Witam. Potrzebuje szybkiej pożyczki na 15 000 zl. gdzie znajdę wniosek online? jestem w BIK. Mam stałe dodchody

WITAM. POŻYCZKA Z DOSTAWĄ DO DOMU LUB NA POCZCIE NA 70 000 ZŁ. CZY TO MOŻLIWE? MA DŁUGI! BŁAGAM O POMOC1