Pożyczka przez Internet na konto bez bik

Błyskawiczna gotówka bez weryfikacji w systemie BIK. 100% online. Bez zbędnych formalności ciesz się z upragnionej gotówki. Weź pożyczkę bez BIK na dowolny cel. Nie martw się o BIK, teraz pożyczka jest dla każdego. Minimum formalności.

Czym jest BIK?

Dla osób, które daremnie starały się o kredyt w banku, BIK może być koszmarem, który będzie nawiedzał je przez długi czas. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, to państwowa baza informacji na temat tego, kiedy i gdzie braliśmy dotychczas kredyty, czy robiliśmy zakupy na raty. Banki korzystają z BIK w procesie weryfikacji potencjalnych kredytobiorców, jednak nieczęsto zdarza się, by BIK był „sojusznikiem” osób starających się o kredyt. Bank bowiem może odnaleźć w nim nie tylko liczbę wziętych przez nas wcześniej kredytów, ale także informacje o tym, czy regularnie spłacaliśmy zadłużenie, czy nie było żadnych problemów w uregulowaniu zarówno długu, jak i odsetek.

Czy jest sposób na wzięcie pożyczki bez udziału BIK?

Oczywiście. Zajmują się tym prywatne instytucje, które w odróżnieniu od banków, nie są zobligowane do weryfikacji klientów w systemie BIK. Droga by otrzymać w ten sposób pieniądze jest znacznie prostsza niż w przypadku ścieżki bankowej. Znacznie większy jest też procent osób, których wnioski rozpatrzone zostają pozytywnie. Co zatem trzeba zrobić?

  1. Zarejestrować się na stronie wybranej przez nas instytucji pozabankowej. Nie ma potrzeby stawiania się w placówce firmy osobiście – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom możemy wziąć pożyczkę całkowicie drogą internetową.
  2. Wypełniamy nasze dane osobowe oraz numer konta, na który mają zostać przelane pieniądze. Firma po otrzymaniu wniosku, po prostu przeleje żądaną kwotę na nasze konto w dowolnym banku.
  3. Samo wypełnienie wniosku do tylko chwila. Instytucje pozabankowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych banków, nie wymagają od nas niczego poza niezbędnymi danymi osobistymi.
  4. Następnie dopasowujemy do naszych potrzeb i możliwości kwotę i okres spłaty zobowiązania. Nie ma twardych reguł bankowych – to my ustalamy na jakich warunkach odbędzie się spłata chwilowego zadłużenia.
  5. Teraz wystarczy zaczekać kilka minut na rozpatrzenie wniosku i już możemy cieszyć się pieniędzmi na naszym koncie.

Kolejnym plusem w porównaniu do kredytów bankowych jest fakt, że powyższą operację możemy powtarzać ile razy chcemy. Nie musimy stresować się myślą, że skoro niedawno wzięliśmy pożyczkę, bank nie udzieli nam kolejnej. Na dodatek jeśli dobrze wybierzemy, możemy trafić na okazyjne promocje, które niekiedy pozwalają nam uniknąć odsetek i spłacić tylko taką kwotę, jaką pożyczyliśmy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>