Pożyczka przez Internet od 18 lat na konto

Najlepsze pożyczki bez BIK i KRD. Sprawdź jak zyskać dodatkowe pieniądze bez zbędnych formalności. Tania pożyczka przez Internet od 18 lat na konto bez poręczycieli. RAnking aktualnych ofert pożyczkowych online. Wypełnij darmowy wniosek i weź pożyczkę w firmie pozabankowej. Szybka akceptacja każdego wniosku. Pieniądze w 15 minut na konto!

Czy wiek ma znaczenie?

Obecnie, w przeciwieństwie do produktów finansowych sprzed paru lat, wiek nie jest tak istotnym kryterium przy procesie przyznawania kredytów czy pożyczek. Ze statystyk wynika, że wiek nie jest najważniejszym kryterium, według którego wyłania się grupy osób regularnie spłacających swoje zobowiązania. Ważny jest stały, pewny dochód w postaci umowy o pracę. Tylko pensja daje gwarantowaną płynność finansową, co znacznie ułatwia im spłatę comiesięcznych rat. Jednak banki cały czas rzucają pewnym grupom osób kłody pod nogi. Tak jest z pewnością w przypadku osób, które dopiero wchodzą w dorosłość.

Dlaczego banki odrzucają wnioski młodych?

Decydując o akceptacji bądź odrzuceniu wniosku kredytowego, banki kierują się dwoma czynnikami. Pierwszym z nich jest stały dochód potencjalnego kredytobiorcy, choć trzeba zauważyć, że dla banków liczy się tylko umowa o pracę, tymczasem obecnie większość młodych ludzi pracuje dorywczo lub na umowę o zlecenie, tzw. śmieciówkę. Czy ten fakt oznacza, że młodzi nie mogą realizować swoich marzeń o, dla przykładu, kupnie auta czy remoncie mieszkania? Drugi powód, który wydaje się wręcz kuriozalny, to brak historii kredytowej tych, którzy dopiero niedawno ukończyli osiemnasty rok życia. Banki bardzo rzadko przyznają kredyty osobom, które wcześniej nie spłacały żadnego zobowiązania. To doprowadza do tak absurdalnych sytuacji jak te, kiedy młodzi ludzie, choć stać ich na zakup przykładowo sprzętu RTV jedną transzą, decydują się na płatność ratalną, zdecydowanie mniej opłacalną, lecz kwalifikującą się jako spłata swego rodzaju zadłużenia. W takich sytuacjach jest to pewna podstawa dla banku do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o kredyt. Czy jednak warto tak komplikować sobie życie?

Jak łatwo dostać pieniądze?

Zdecydowanie prostszym mechanizmem jest zwrócenie się o pożyczkę do instytucji pozabankowych. Oferują one bowiem łatwe w spłacie pożyczki, które przyznawane są bez weryfikacji w BIK, czy zaświadczeń o zarobkach. Jako że firmy te działają na innych prawach niż banki, nie potrzebują skomplikowanych procesów, by przyznać wnioskodawcy pożyczkę. Co więcej, wystarczy wypełnienie elektronicznego wniosku, co zaoszczędza nam czasu i nerwów. Już w niecałą godzinę, możemy nie tylko wypełnić wniosek, ale i spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia i przelania wybranej kwoty na wskazane przy rejestracji konto bankowe. Prywatne spółki wychodzą klientom naprzeciw, więc oferują zdecydowanie prostszą niż w przypadku banków drogę do zdobycia pieniędzy, które możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nie musimy się do niczego zobowiązywać. Wystarczy szybko spłacić raty i cieszyć się z realizacji naszych marzeń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>