Pożyczki przez Internet dla rencistów

Pozabankowe pożyczka, bez weryfikacji przez BIK. Łatwe i bezpieczne pieniądze dla każdego. Gotówka dla rencistów – 100% online. Pożycza dla rencistów na niespodziewane wypadki. Domowe finanse całkowicie online. Nie ma znaczenia twój status – zawsze możesz starać się o pożyczkę.

Do niedawna jedyną drogą do zdobycia szybkiej gotówki na nieprzewidywane wydatki bądź realizację swoich celów był kredyt bankowy lub zadłużanie się u rodziny, która użyczała nam swoich oszczędności. Pierwszy sposób wiązał się z wieloletnią umową, na mocy której każdego miesiąca musieliśmy spłacać kredyt, a bank wiedział już wszystko o stanie naszych finansów. Ponadto kredyt nie jest dla każdego. Osoby pozostające bez pracy, młodzi czy renciści nie są dla banków podmiotami wiarygodnymi i od razu skazani są na odmowę. Druga opcja często psuła dobrą atmosferę wśród najbliższych oraz nierzadko była zbyt słabym impulsem do spłaty zadłużenia, bo przecież brat czy rodzice nie naślą na nas komornika. Dziś na szczęście rynek staje naprzeciw naszym oczekiwaniom, przez co powstało wiele firm, zajmujących się udzielaniem szybkich pożyczek, które ratują czasami naszą sytuację, lecz nie są długotrwałym ciężarem dla naszych portfeli. Dlaczego są one lepsze od tradycyjnych rozwiązań?

Szybkość i prostota

Internet to morze możliwości – także pod względem finansowym. Obecnie by starać się o pożyczkę wystarczy komputer i dostęp do sieci. Cały czas upraszcza się proces pożyczania gotówki, dzięki czemu dziś wystarczą jedynie dane z naszego dowodu osobistego i wypełnienie formularza w wersji elektronicznej. Znacznie szybszy jest też okres rozpatrzenia wniosku. Już w piętnaście minut po wysłaniu formularza, możemy cieszyć się ze środków przelanych na nasze konto.

Dowolny cel

W przypadku kredytów, często musimy sumiennie tłumaczyć się z tego, po co właściwie staramy się o kredyt. Jeśli ma on być przeznaczony na budowę domu – konieczne jest zdawanie relacji z placu budowy i kolejnych postępów, które poczyniliśmy dzięki pieniądzom z kredytu. Tymczasem w przypadku instytucji pozabankowych, pożyczkodawcy nie interesuje cel, który przyświeca nam biorąc pożyczkę.

Elastyczność

Kolejnym plusem jest fakt, że instytucje pozabankowe to nie gigantyczne korporacje, gdzie twarde reguły są nie do nagięcia. Jeśli potrzeba rozłożyć okres spłaty na dłuższy, przy jednoczesnym obniżeniu rat – wystarczy skontaktować się z daną firmą. Wszystko podlega negocjacji i dopasowywane jest dla komfortu klienta, nie pożyczkodawcy.

Brak filtrowania klientów

Instytucje udzielające kredytów to nie zinstytucjonalizowane banki, gdzie jeśli ktoś znajduje się akurat w trudnej sytuacji finansowej, droga do uzyskania pieniędzy jest automatycznie zamknięta. Nie ma znaczenia czy jesteś studentem, bezrobotnym, rencistą czy emerytem. Instytucje pozabankowe wymagają jedynie dowodu osobistego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>