Kredyty i pożyczki pozabankowe

Nie masz szans na kredyt z banku? Zgłoś się do parabanku! Pieniądze od ręki, bez poręczycieli. Na dowolny cel, bez formalności. Nie ma znaczenia twoja historia kredytowania.

Gdy bank odmówił Ci pożyczki bez problemu możesz zgłosić się o kredyt do bardzo podmiotów z sektora pozabankowego. W takim przypadku jest to jedyna pewna alternatywa. Pieniądze z takiego źródła stanowią rozwiązanie Twojego problemu na dobre. Pewną i szybką gotówkę otrzymasz niemalże błyskawicznie. Spokojny o pieniądze możesz być po wypełnieniu formularza i spełnieniu innych wymogów formalnych. Nie musisz martwic się o terminy spłat czy okres kredytowania. W bardzo szerokiej ofercie firm, która dostosowana jest indywidualnie do potrzeb możemy znaleźć produkty finansowe z dłuższym okresem spłaty, które oferują nam firmy pożyczkowe.

Pożyczka pozabankowa bez BIK udzielana jest nawet na kilka lat, a spłacać możemy ją w dogodnych dla nas ratach. Mogą być miesięczne a nawet tygodniowe. Istnieje możliwość pożyczki to nawet 30 000 zł! Wszystko zależy od naszych predyspozycji finansowych.
Pożyczki oferowane przez pozabankowe firmy pożyczkowe są rozwiązaniem dla kredytobiorców, którzy potrzebują większej gotówki. W takim przypadku np. chwilówka nie znajdzie aprobaty, gdyż za pomocą tej formy możemy pożyczać niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o pożyczkę pozabankową okres kredytowania jest bardziej rozciągnięty w czasie co za tym idzie raty rozłożone są na dłuższy okres, ponieważ pożyczona kwota jest zazwyczaj dużo wyższa.

Trzeba pamiętać o tym, że koszty całkowite kredytu są wyższe niż w banku. Podmiot pozabankowy, który pożycza narażony jest na większe ryzyko. Klienci, którzy zgłaszają się do firm pożyczkowych nie zawsze są tymi uczciwymi. Często w przeszłości nie spłacali swoich zobowiązań, nie osiągają dochodów wcale bądź ich pensja jest bardzo niska. Dlatego bank nie udzielił im pożyczki, a firma parabankowa jest ich ostatnia nadzieją. Nierzadko w takich przypadkach będziemy proszeni o zabezpieczenie naszej wierzytelności.
Na rynku występują podmioty oferujące takie pożyczki online. Wszystkie formalności dopełniane są przez Internet. Niektóre podmioty pozabankowe wysyłają umowę kurierem, którą następnie należy podpisać. Możemy również umówić się na spotkanie z przedstawicielem parabanku, który zjawi się u nas w domu ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami.

Pożyczka pozabankowa może pozbawić nas wielu zmartwień i problemów. Nie zawsze istnieje możliwość pożyczania z banku, dlatego podmioty pozabankowe odgrywają coraz większą rolę w pożyczaniu. Coraz więcej ludzi może cieszyć się łatwymi, szybkimi, bezpiecznymi pieniędzmi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>