Pożyczka pozabankowa pod hipotekę

Nowość na rynku pożyczek- pożyczka pozabankowa pod hipotekę. Najlepsza alternatywa dla kredytu hipotecznego w banku, przejrzyste warunki, zero kruczków prawnych, oferta dopasowana do potrzeb klienta. Skierowana do osób posiadających nieruchomość pod zastaw.

Pozabankowe pożyczki pod hipotekę

Każdy, kto miał do czynienia z bankiem w większym stopniu niż zwykła obsługa konta bankowego, wie, że formalności potrafią ciągnąć się tygodniami, a warunki do spełnienia przy zaciąganiu kredytu są niemal niemożliwe do spełnienia. Sprawa wygląda jeszcze gorzej, gdy chodzi o kredyt hipoteczny- mimo że klient posiada przecież zabezpieczenie w postaci nieruchomości, banki nadal dopatrują się niespełnionych wymagań. W takim wypadku może warto skorzystać z innej opcji- pozabankowej pożyczki pod hipotekę, gdzie zostaną określone tylko podstawowe rzeczy niezbędne do podpisania umowy.

Pożyczki pozabankowe pod hipotekę nie są udzielane na zaostrzonych warunkach w stosunku do zwykłych pożyczek. Firma zakłada bowiem, że skoro ktoś jest gotów zastawić własną nieruchomość na poczet pozyskanych pieniędzy, to uczyni także wszystko, by tę pożyczkę spłacić. To, co wydaje się logiczne instytucji pozabankowej nie musi się jednak wydawać logiczne bankom, które cały czas zwiększają wymagania odnośnie kredytów hipotecznych.

Czy to bezpieczne?

Jak najbardziej. Pożyczka pozabankowa pod hipotekę różni się oczywiście kilkoma aspektami od zwykłej pożyczki, jednak i w tym wypadku nikt nie będzie chciał wyłudzić pieniędzy od klienta. Warunki umowy zostaną mu wcześniej przedstawione, jasno także podkreśli się konsekwencje niespłaconej pożyczki, tak, by klient miał pełną świadomość tego, co robi. Najczęściej obie strony są zadowolone, a korzystne warunki przyciągają nowe osoby, dla których taka pożyczka wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

0 0 votes
Article Rating
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zastanawiam się jaki jest całkowity koszt zadłużenia przy kwocie 25000 zł?
i jakie trzeba spełnić formalności?
Czekam na pilny kontakt jak najszybciej

Witam. Potrzebuje pożyczki na 50 000 zł. Mam na właśność kawalerkę. Jakie trzeba spełnić formalności? Pozdrawiam

witam. Czy jest szansa pożyczyć 20 000 zł do końca miesiąca?

Szukam pilnego finansowania na 100 000 zł. Mam na własność kawalerkę, która może byc zastawem. Czekam na informacje. Pozdrawiam