Pożyczki niebankowe

Bank odmówił Ci pożyczki? Nie masz wymaganych dokumentów bądź widniejesz w BIK? Trudna sytuacja finansowa przypiera Cię do ściany? Potrzebujesz na auto, mieszkanie a może nieoczekiwana wizyta gości? Na szczęście istnieją firmy pozabankowe! Pożyczaj bez obaw.

Zostałeś niemiło zaskoczony nieprzewidzianymi wydatkami? Istnieje tak wiele firm pożyczkowych, że nie musisz martwić się tym, że bank odmówił udzielenia ci kredytu. Każdy może wybrać taką usługę na jaką może sobie pozwolić, na jaką go stać. Kwota pożyczki pozabankowej zwykle nie należy do wygórowanych, okres pożyczkobrania też jest dość krótki. Musimy jednak pamiętać o oprocentowaniu pożyczki oferowanej przez podmioty pozabankowe. Jest ono stosunkowo wyższe niż przy pożyczkach udzielanych przez banki. Przy niewielkiej kwocie długu nie stanowi to wielkiego problemu. Należy wspomnieć o ubezpieczeniu zobowiązania, które podnosi jego całkowity koszt, więc możemy zrezygnować z takiego obciążenia.

Taką pożyczkę niebankową możemy uzyskać na kilka sposobów, odwiedzić oddział firmy finansowej, wypełnić formularz przez Internet, umówić się z przedstawicielem firmy pożyczkowej w naszym własnym domu bądź wyrazić chęć zadłużenia poprzez sms-a. Wszystko zależy od naszych zdolności i możliwości. Coraz częściej podmioty pozabankowe oferują pożyczki konsolidacyjne, które pomagają wyjść ze spirali długów.

Aby cieszyć się szybkimi pieniędzmi wystarczą podstawowe informacje z dokumentu tożsamości i nasze oświadczenie o dochodach. Rzadko zdarza się aby podmioty weryfikowały podane przez informacje. Firmy pożyczkowe, które prowadzą zarejestrowana działalność gospodarczą pożyczają nawet klientom ze złą przeszłością kredytowania. Więc jest to idealne rozwiązanie dla każdego kto miał problemy ze spłatami poprzednich zobowiązań.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments